Naruto RPG Balkan
Registrujte se i uživajte sa nama, by:Vasi Kagei
Naruto RPG Balkan
Registrujte se i uživajte sa nama, by:Vasi Kagei
Naruto RPG Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG Balkan

Prvi Naruto RPG na prostorima Balkana
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dattebayo! =.=

Go down 
AutorPoruka
Pain Uchiha
Otokage
Otokage
Pain Uchiha


Broj poruka : 724
Datum upisa : 2010-04-15
Godina : 28

Dattebayo! =.= Empty
KomentarNaslov komentara: Dattebayo! =.=   Dattebayo! =.= Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 4:06 am

evo i ja da napravim fanfick posto me smori zivot....
Na vrh Go down
Pain Uchiha
Otokage
Otokage
Pain Uchiha


Broj poruka : 724
Datum upisa : 2010-04-15
Godina : 28

Dattebayo! =.= Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dattebayo! =.=   Dattebayo! =.= Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 4:31 am

'saaaaay koji je danas dan?'
'cetvrtak,pain jbte znas li ti gde ti je glava a gde guzica?'
'mrs bre,naravno da znam....ja ti brojim dane po pirsinzima na lijevom uhu..vidis?'
'daaaaaj odvratan si mi!goni se tamo i oblaci se vise!'
'sta mi hvali pidzami?bas je smexy...'
'IMAS JBNE CRVENE OBLACICE NA GACAMA!SKIDAJ TO UDOSTOJI SE JEDNOM U ZIVOTU!'
'...isto mi je,ako pisne ko,mrtav je...'
SFX: summoning
stvori se na prozoru deidara
'loooolz pain brother,dobre su ti gacee..vis imam i ja jedan takav par ^^ ;P'
sakrivam se iza ogromne statue lare croft
'mrs breeeee oces da te kill?!sa oces jbte?'
'ovaaaj donio sam ti zabavnik...cigare...zvake...to je sve valjda..'
'davaj amo!' scepah kesu 'thhhnxx s@d m0zeSh d@ idEsh' rekoh imitirajuci klasicnu kuravu
'dobro si slozio glas sa gacama!pozz....looooolz :PPP' rece deidara i nestade
'ma sad cu ti..' istrcah kroz prozor za njim,kad osjetih snazan stisak na nozi 'wtf....' okrenuh se i ugledah nju bijesnu
'REKOH TI DA SE UDOSTOJIS!!!!" uvuce me u kucu i odlijepi mi samarcinu tako da sam odletio u wc 'OSTANI TU DOK SE NE SREDIS!PA JBNI SI VODJA AKATSUKIJA STA TI JE KOJI ISTO SI KO KLINAC!'
'..ok....' alal boli,pomioslio sam...digoh se nekako,boli me svaki pirsing svaki put kad me ona odvali...auu jbte...nemas pojma kako...uzeh nekako cetkicu za zube i poce jutarnje smaranje...posle jedno pola sata izadjoh
'etoo te ko drugi coek!ajde sada brzo,moramo nazad u selo'
'jaooo da....ao jbte..'
'STA?DA NECES SAD DA ODUSTANES?!' brecnu se ona
'NENENENNENE DRAGA MOJA NIKAKO NIKAKO...shit...' vec mi se smrcio zivot..ko ce sad do selaaaaaa ima 10000 svjetlosnih godina do tamo...

krenusmo tako na jednoj od mojih summoned ptica,polaaaaaaaaaaaaaaaako....ja sam zaspo,pa se zamalo ne sudarih sa planinom,dje je ona opet pukla
'DAJ MENI DA VOZIM,KAKO NISTA NE UMES!?'
'evo sreco evo...' pripalih jedan cigar i nastavismo...jaooooo bozeee...
letjeli smo jos tako...nekad smo letjeli na toj istoj ptici na zalasku,bas je bilo super...skoro pa da sam i zaboravio
'jeeeel volis ti mene srecooooo?'
'...aoo opet si se napio?'
'neee samo pitam'
'cu,ne bi ti to izgovorio osim da si pijan...DAJ MENI DA VOZIM!' sutnu me nazad i nastavi ona da upravlja pticom....e tako ti je to kad probam da pricam sa nekim....uvijek mi je majka govorila da sam pametniji dok cutim...tehe...



jao ,kakva pijana budala...nizasta nije,osim za potrosnju jacka!!moram ja da mu govorim na kojoj je planeti,deidara da mu kupuje novine i cigare...nzm sta se desilo sa njim....svi iz akatsukija su bolji od njega,nzm ni kako je lider i dalje...
vozila sam tako dugo vremena,i napokon ugledah selo
'hahahha konacno!konoha!!!!!pai......' okretoh se, i odmah nabacih =.= facu....hrkao je ko gusle....
'BUDI SEEE SOME DUNAVSKI!' sutnula sam ga u kicmu...mada znam da ga ne boli...
'a dje sta.....izviiiiniiiiiiiiiiii....:O..malo sam prevrnuo sta cu...'
'stigli smo u konohu!ispadaj!' sutnuh ga sa ptice i on poce da pada
i pada
i paaaaaada
i sletio je pravo kroz krov hokageove kancelarije.izgleda da ga je boljelo,jer se ptica raspala
'oh shit...AAAAAAAAAAAAAAAAAH' pocela sam da padam
i padam
i padam
i sletela sam na njega,sto ga je jos prikucalo za pod.hokage nas je gledao zacudjeno
'sta je,opet problemi?' upita hokage
'maaa cus....' rekoh i digoh se,cupajuci paina koji je opet zaspao
Na vrh Go down
 
Dattebayo! =.=
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Naruto RPG Balkan  :: Ne vezano za RPG :: Priche,mange i crtezi za Prave Naruto Fanove :: Naruto Fanfick-ovi-
Idi na: